درباره ما

درباره ما

صنایع آلومینیوم آکپالس با بیش از سه دهه تجربه از سال 1365 در زمینه تولید مصنوعات آلومینیومی فعالیت دارد. هم اکنون محصولات تولیدی این شرکت شامل طیف وسیعی از مصنوعات آلومینیومی می باشد که مهمترین آنها عبارتند از :

انواع مقاطع آلومینیومی اختصاصی و صنعتی

انواع تیغه کرکره هوشمند

پروفیل درب و پنجره دوجداره ترمال بریک و نرمال بریک

پروفیل درب های  شیشه ای اتوماتیک

پروفیل سایبان برقی

انواع مقاطع آلیاژی از قبیل : چهار پهلو ، تسمه ، میلگرد ، شش پر ، هشت پر و لوله

مفتول های سایز شده از قطر 1/5 میلی متر به بالا می باشد .

این مجموعه با بهره گیری از آخرین فناوری روز دنیا و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و بکارگیری دقیق ترین ابزار کنترل کیفی و با تکیه بر دانش فنی مهندسین و پرسنل کارآزموده و متخصص خود توانسته است محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید و با قیمت رقابتی به مشتریان خود عرضه نماید.

هم اکنون مجموعه صنایع  آلومینیوم آکپالس با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات ریخته گری و بهره گیری از سه دستگاه پرس اکستروژن و خطوط تولید مدرن و مکانیزه و خط رنگ تمام اتوماتیک استاتیک یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه صنعت اکستروژن آلومینیوم می باشد و انواع مقاطع آلومینیوم را با تکنولوژی روز دنیا و با برند آکپالس تولید و به بازار عرضه می­نماید .

سابقه و تجربه ما سبب شده که همواره با سنجش نیاز روز بازار و با سرمایه گذاری مناسب و جدید در جهت پاسخگویی به نیاز روز مشتریان اقدام نماییم و گام مهمی را در راستای شکوفایی تولید ملی و ترویج کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی برداریم .

ظرفیت تولید این واحد صنعتی در حال حاضر 5000 تن در سال می باشد.

 

Product added successful